Pytlové

Pytlové rukavice (nebo chcete-li pytlovky) jsou určené, jak již název vypovídá, k tréninku na boxovacím pytli. Jsou vhodné pro domácí použití a nebo jako doplněk k tréninku klasického boxu či kickboxu.

Master TG12

Master TG12Pytlovky značky Master jsou k dipozici ve velikosti 12 oz. Design v černém provedení neurazí, ale ani nenadchne. Zapínání je na suchý zip. Cena rukavic cca 400 Kč z nich dělá obstojného doplňkového parťáka pro trénink.

Shindo Sport tréninkové

Shindo Sport tréninkovéPytlové rukavice značky Shindo v černo-červeném provedení. Jsou určeny vyloženě pro trénink na pytli. Jejich kvalitní polstrování chrání ruku před tvrdými nárazy. Jsou vyrobeny z kvalitní syntetické kůže a patří mezi sportovci k vyhledávanému vybaveni.

SPARTAN pytlovky

SPARTAN pytlovkyTento model značky Spartan je vyroben v klasickém plochém designu pytlových rukavic. Tyto rukavice mají tenčí ochrannou vrstvu, nicméně poskytují dostatečnou ochranu kloubů díky kvalitním vycpávkám. Povrch je ze syntetické trvanlivé kůže v černo-červené barvě. Zapínání je na suchý zip.